Nová generace 3,5 t rypadel
reklama
Renomag
reklama

Tiskové zprávy

 

Pod hlavičkou Set Auctions uspořádala společnost Kerouš v Leskovicích u Pelhřimova první mezinárodní aukci stavebních strojů a vozidel.

Výrobci Kato Works Co., Ltd. a IHI Corporation Ltd. dnes oznámili, že podepsali smlouvu o převodu akcií, ve které se dohodli na 100% převodu dceřinné firmy IHI Construction Machinery Ltd. na Kato Works Co., Ltd.

Svítidla pro pracovní stroje Nordic Lights se používají v nejtěžších a nejnáročnějších pracovních prostředích po celém světě.

Specializovaný Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru (HZS) v Hlučíně se může pochlubit výjimečným strojem.

Zařazení motorových grejdrů do našeho portfolia bylo pro nás jakožto výrobce celé řady druhů strojů velice důležitým krokem. Přinášíme tak našim dealerům příležitost zaujmout nové zákazníky a stávajícím klientům nabídnout širší možnosti.

Brněnská pobočka skupiny Kuhn se otevírá zákazníkům! Areál v průmyslové zóně Horní Heršpice, ve kterém budou sídlit společnosti Kuhn-Bohemia (výhradní prodejce stavebních strojů Komatsu v ČR) a Kuhn-MT, se stává novým obchodním a servisním zázemím těchto společností pro jižní Moravu.

Ať už jde o přepravu zeminy, písku nebo rostlin: Kolové nakladače jsou jako pomocníci nenahraditelné. Nový kolový nakladač WL28 od Wacker Neuson znovu dokazuje, že je možné skloubit kompaktní konstrukci, vysokou zatížitelnost stroje a vysokou míru flexibility.

V lesním lomu Brno-Líšeň společnosti Kalcit se 22. září opět konal oblíbený den stavební techniky Case, jehož hlavním bodem je tradiční soutěž Case Rodeo.

Case Construction Equipment oznamuje novou exkluzivní dohodu se společností Hyundai Heavy Industries.

Výběr naklápěcích soudečkových ložisek NSK pro jedno z největších kolesových rypadel na světě se ukázal jako výborné rozhodnutí.

reklama