reklama
2018 TRIGA - MF
reklama

Tiskové zprávy

 

Strategická spolupráce společností Wacker Neuson a Caterpillar v oblasti vývoje a produkce minirypadel končí. Caterpillar připravuje vlastní stroje.

To je častá otázka při rozhodování o výměně opotřebovaných podvozkových dílů pásového stroje.

Ve dnech 14. – 16. června 2016 se kamenolom Mokrá společnosti Českomoravský cement, nástupnická společnost, a.s. v Mokré u Brna otevřel odborné veřejnosti z řad těžebního průmyslu, stavebního průmyslu a mnoha přidružených oborů.

Miroslav Slávik, manažer prodeje náhradních dílů Lipatech s.r.o., objasňuje původ značky Ruberhill a shrnuje situaci na trhu gumových pásů.

Od začátku července je k dispozici online příručka k vozidlu v českém jazyce, vytvořená přesně dle čísla podvozku.

Na začátku léta letošního roku společnost JCB představilo novinku JS131 – pásové rýpadlo se základní hmotností třináct tun a s motorem o výkonu 55 kW.

Společnost byla založena v roce 2002 a v současnosti se rozšířila nejen o síť půjčoven na svých střediscích v rámci celé ČR.

Lehká hydraulická kladiva většina výrobců skládá z více dílů, které spojuje svorníky s vnějšími plášti. Švédský výrobce Atlas Copco ale před časem představil svoji řadu kladiv, která má celé tělo kladiva i vodící systém spojený v jediný odlitek.

Půjčovna strojů a zařízení Zeppelin CZ otevřela dne 1. července v Olomouci již svou 13. pobočku v České republice.

Yanmar Holdings Co., Ltd. uzavřel 20. června konečnou dohodu s americkou společností Terex Corporation a za cca 60 milionů amerických dolarů získal evropskou firmu na výrobu kompaktního stavebního zařízení.

Konec drahých zemních prací
reklama