NEDO podzimní akce Primus
reklama
Čemat pneumatiky
reklama

Tiskové zprávy

 

Divize stavební techniky Kubota rozšířila a upravila v roce 2017 portfolio strojů pro evropský trh.

Výhradní dovozce stavebních strojů Hyundai do České republiky se společně se slovenským a rakouským zastoupením strojů této značky stal od 1. 1. 2017 také dealerem slovenských nakladačů Locust.

Společnost Kramer v současnosti již běžně dodává na trh plně elektrický kolový nakladač. Po získání ceny The Bauma Innovation Award 2016 nyní s tímto nakladačem uspěla také ve Švédsku, kde získala Maskinentreprenörens Teknikpris 2017.

CASE Construction Equipment oznámil jmenování dvou nových obchodních ředitelů. Barbara Caporali je nyní nově zodpovědná za Rakousko a Švýcarsko, přičemž si ponechala region střední Evropy a pobaltské státy. Andrea Rapali dostal na starost skandinávské země a Benelux.

V Nové aule VŠB-Technické univerzity Ostrava se ve dnech 29. - 30. 3. 2017 uskuteční mezinárodní konference Současnost a perspektiva těžby a úpravy nerudních surovin VI, nově se sekcí Partikulární hmoty.

CASE Construction Equipment upgradoval své rypadlonakladače řady T. Řešení emisní normy Tier 4 Final rovnou využil také k tomu, aby představil další vylepšení a větší výběr pro své zákazníky. A nedílnou součástí je rovněž nový grafický design Case.

Společnost JCB začala rok 2017 velmi úspěšně. Ve své 71leté historii vyhrála jednu z největších zakázek.

CASE Construction Equipment uvádí na trh zcela novou sérii C minirypadel, která obsahuje 6 modelů o hmotnostech 1,7 – 6 tun.

Koncem loňského roku předala společnost Terramet významnému klientovi Pila Nýrsko nakladač JCB 417HT.

Rypadlonakladače, staveništní dempry a vibrační válce známé pod značkami Terex, Fermec a Benford se nově stávají součástí skupiny Groupe Mecalac S.A.

reklama