reklama
reklama

Tiskové zprávy

 

Společnost JCB začala rok 2017 velmi úspěšně. Ve své 71leté historii vyhrála jednu z největších zakázek.

CASE Construction Equipment uvádí na trh zcela novou sérii C minirypadel, která obsahuje 6 modelů o hmotnostech 1,7 – 6 tun.

Koncem loňského roku předala společnost Terramet významnému klientovi Pila Nýrsko nakladač JCB 417HT.

Rypadlonakladače, staveništní dempry a vibrační válce známé pod značkami Terex, Fermec a Benford se nově stávají součástí skupiny Groupe Mecalac S.A.

Terex TW85 byl jedním z nejpopulárnějších kompaktních kolových rypadel na trhu. Přesto jsme ho ještě zdokonalili a představujeme nový Terex TW95.

V kamenolomu Mokrá-Horákov u Brna byl 24. listopadu pokřtěn nový dampr Cat® 775G, který zde doplnil stávající flotilu pěti velkých těžebních strojů Caterpillar.

Letošní novinka – kolové rýpadlo JCB Hydradig JS110W dorazilo do sídla společnosti Terramet v Čestlicích.

Je jen málo výrobců, kteří se nebojí veřejně prezentovat, že jejich zabezpečení je nepřekonatelné, a mají na to dokonce i potvrzení z Ministerstva vnitra.

Nejlepší operátoři stavebních strojů z Evropy, středního východu a Afriky se sešli na pařížském finále Case Rodea. V jedné z disciplín se na druhém místě umístil i český reprezentant Karel Nedoma.

Pod hlavičkou Set Auctions uspořádala společnost Kerouš v Leskovicích u Pelhřimova první mezinárodní aukci stavebních strojů a vozidel.

Nakladačem jak tužkou po pravítku
reklama