reklama
reklama

Tiskové zprávy

 

Dvě novinky společnosti Liebherr byly nominovány na ceny veletrhu Bauma za inovace 2010. V kategorii „Design“ postoupil do užšího výběru nejlepších tří exponátů nový stroj pro překládku materiálu LH 120.

Silné pásové rypadlo TC75 s nulovým přesahem zádi, vyrobené v německém závodě amerického výrobce stavebních strojů Terex, je univerzálním pomocníkem pro rozmanité situace.

Společnost LOMY MOŘINA spol. s r.o., zabývající se těžbou a úpravou vápence, obměnila koncem loňského roku flotilu strojů o kolový nakladač Cat 988H, který nahrazuje kolový nakladač 988G.

Ušetřete za držák zubu. Vybavte Vaše lžíce, drapáky, lopaty apod. zubovým systémem ESCO Ultralok a dostanete ke každému zubu velikosti U25 až U60 adapter zdarma.

Institut pro ekologický výzkum hospodářství a technická univerzita ve Vídni prováděly hodnocení produktů v celonárodním hodnocení z pohledu udržitelného rozvoje (SPRA 2009 - Sustainable Product Report Austria).

Značka Case na tiskové konferenci Pre-Bauma oznámila celou spoustu novinek.

Akciová společnost Möbius zahájila začátkem roku 2009 další stavbu rozšiřování vodních cest, kdy převzala již druhé pontonové rypadlo P 995 Litronic.

JCB a Volvo Construction Equipment vstoupily do rámcové dohody, pod kterou budou spolupracovat na konstrukci a výrobě smykem řízených nakladačů a kompaktních pásových nakladačů.

Ke své vynikající technice, která určuje směr vývoje a zahrnuje poslední novinky, přidá Terex na výstavě Bauma 2010 také sebevědomou a optimistickou tvář.

Seznam referencí berlínského specialisty na frézování Czwikla Spezialfräsen, který operuje po celém Německu, je působivý.

25 000 za starý semafor!
reklama