Téma: rýpadlo-nakladač CAT 432D

Autor

Zpráva

Anonymní - Milan Schovánek

Členem od: 06.10.2002
Příspěvků: 3814

12. červenec 2005 21:17:28

Dobrý den pane Hájku,rád bych znal váš názor na CAT 432D.O rýpadlo-nakladačích ostatních značek (komatsu,JCB,volvo, new holland,atd.),nějaké články na těchto stránkách vyšly,ale CAT mě zde doposud chybí.Přiznám se ,že jsem právě tento stroj před měsícem vzal na leasing(HO kladivo a naklápěčka,RCS,autom.převodovka,vidle,joystiky),zatím spokojenost,ale měsíc je samozřejmě nic. P.S. "překvapil mě článek o JCB 2002"

Moc děkuji za odpověď a samozřejmě i za ostatní názory kluků ,kteří se rádi hrabou v hlíně.


Anonymní - Ondřej Hájek, hajek@bagry.cz

Členem od: 06.10.2002
Příspěvků: 3814

14. červenec 2005 09:10:42

Dobrý den, pane Schovánku.

Ne, že bych Vám nechtěl odpovědět, ale přestože stroj máte teprve měsíc, může být Váš názor nebo názory "kluků ,kteří se rádi hrabou v hlíně" mnohem zajímavější, než můj. Myslím si, že nejen mne by potěšila informace, proč jste si vybral právě CAT 432D. Navíc již dnes můžete zhodnotit ovládání stroje, výkon hydrauliky, spotřebu i skutečnou rychlost při přejezdech. Když budete mít čas, můžete zde občas připsat nové poznatky, čímž by vzniknul jakýsi deník Vašeho stroje. Bylo by to jistě strhující čtivo pro všechny čtenáře (to myslím upřímně).

Co se týká článku o rypadlonakladačích Cat, zatím jsem nezaznamenal žádnou novinku vhodnou do rubriky aktuality. Letos pro mne bylo "rypadlonakladačovou" událostí roku představení nových JCB, o nichž pojednává poslední článek. Musím poděkovat zástupcům firmy Terramet, kteří svým vstřícným přístupem umožnili jeho napsání.

S pozdravem


Anonymní - At zije CATERPILLAR

Členem od: 06.10.2002
Příspěvků: 3814

19. červenec 2005 20:13:01

Dobry den.Myslim ze traktorbagr CAT je spicka.Je to skutecne stroj do tech nejnarocnejsich podminek.Mam 3 a jsem snimi maximalne spokojen.Myslim ze celkove zpracovani je na vysoke urovni.Velkoprostorova kabina,vykon motoru,joystickove ovladani radi stroj do absolutni spicky.Akorat ten servis!!To je kapitola sama pro sebe.Preji mnoho uspechu.


Anonymní - CAT nic moc

Členem od: 06.10.2002
Příspěvků: 3814

21. červenec 2005 13:48:23

Servis zbytečně předražený, kvalita v poslední době také zrovna není nejslavnější a co mě opravdu odraadilo od Caterpillaru byl přístup pracovníků jak na prodeji, tak hlavně na servisu. Neochota, zkrátka hnus. Mám již čtyři Fiat Kobelco, nevěřil jsem těm strojům, ale přesvědčili mne.


Anonymní - Milan Schovánek

Členem od: 06.10.2002
Příspěvků: 3814

22. červenec 2005 20:16:31

Reaguji na anonymní příspěvek kolegy,vlastnící r-n FIAT-KOBELCO.Parametry a výkony těchto strojů,dle mého "prospektového"porovnání s ostaními značkami jsou srovnatelné,dokonce i lepší.Kvalita provedení mě ale nijak neoslnila,záleží na každém co od stroje chce,pokud na něm dělá sám nebo má na stroji zaměstnance....
Servis CATU posoudit moc nemůžu,protože staré "béčko" jsem si opravoval sám,u prodejců zřejmě záleží na jakého "filutu" narazíte (jinde se asi víc podbízejí) ,jejich leasingovka vstřícná.
Vaše spokojenost se stroji F-K mě zavání averzí vůči CATru a nabízí otázku zda nejste prodejcem F-K,to by jsme se pak nikam nedopracovali.

S pozdravem Milan Schovánek


Anonymní - Tomáš Veselý, autodopravavesely@seznam.cz

Členem od: 06.10.2002
Příspěvků: 3814

25. červenec 2005 10:50:55

Vážený pane Schovánku,
věřte, že prodejcem F-K nejsem. Jsem pouhý malý živnostníček, který má čtyři stroje, které obsluhuji já, moji synové a můj bratranec, takže malá rodinná firmička na zemní práce. Máte pravdu, určitým druhem averze vůči Caterpillaru trpím, protože páni mě hodně zklamali. Jen jsem Vám napsal vlastní zkušenosti s CAT, protože hodně lidí sází na jejich jméno, CAT = kvalita. Já jen říkám své vlastní zkušensti a po těchto zkušenostech už tvrdím, CAT není zárukou kvality, protože na zdejším trhu jsou i jiné značky sice s daleko menším jménem, ale za to daleko větší ochotou spolupráce, kvalitou zpracování, výkonovými parametry, atd.


Anonymní - Milan Schovánek,schovanek@email.cz

Členem od: 06.10.2002
Příspěvků: 3814

26. červenec 2005 22:23:30

Pane Veselý přijměte moji omluvu,přeji hodně úspěchů,ať se daří.
S poznatky o mém stroji se občas "pochlubím",byl bych rád kdyby jste taky občas něco napsal.
Pro zajímavost,včera mě při přejezdu dal na zadek CAT428D s manuálním řazením,ale CAT je oproti ostatním želva,tak to berte s rezervou.

S pozdravem Milan Schovánek


Anonymní - Tomáš Veselý, autodopravavesely@seznam.cz

Členem od: 06.10.2002
Příspěvků: 3814

27. červenec 2005 08:19:28

Já jezdím na F-K model B200 ( obdoba JCX 4CX ) a se známým když se potkáme, tak občas "pozávodíme" po stavbě. Má JCB 4CX, oba máme automaty, ale moc šancí na předjetí nemá happy Je faktem, že i F-K má malé mouchy, ale oproti mým zkušenostem s CAT to jsou opravdu malé "mušky", protože v mém případě s CAT to byly "velemouchy". Hodně úspěchů ve Vaší práci, hodně spokojených MTH


Anonymní -

Členem od: 06.10.2002
Příspěvků: 3814

23. říjen 2005 19:58:27

Ahoj Milane,


Anonymní - boh.rambo@tiscali.cz

Členem od: 06.10.2002
Příspěvků: 3814

23. říjen 2005 20:00:15

Ahoj Milane,
máme také CAT 432D Premiér, koupen 4.5.2005, vybaven max a také drahý. Bohužel je mnoho závad. Přečti si článek v tomto odkazu s názvem, Rypadlonakladač Made in England.
případně zavolej na 602 311609 Slávek. Mám opravdu co vyprávět. Ahoj


Přidat příspěvek k tématu