Téma: HON 200

Autor

Zpráva

Pavel Martínek

Pavel Martínek

Členem od: 09.03.2009
Příspěvků: 2

11. březen 2009 08:04:15

Zdravím příznivce stavební techniky. Nedávno jsem měl možnost, přečíst si v MZ článek o nových strojích z Detvy (Hon 200). Řešení teleskopického výložníku na otočném kozlíku mě natolik zaujalo, že jsem pátral dále. I zde na "bagrech.cz" jsem objevil článek což mě potěšilo. Vlastním firmu poskytující služby v zemědělství částečně i ve stavebnictví. A právě podobný typ stroje bychom chtěli pro naše služby pořídit. Snažím se proto o tomto stroji shromáždit co nejvíce informací, popřípadě i zkušenosti(pokud už nějaké máte). Budu ale nesmírně vděčný i za Vaše názory na tento stroj, protože mě zajímá i názor lidí, kteří se mezi stavebními stroji opravdu pohybují. Přikládám i pár obrázků, které se mi o tomto stroji podařilo najít a zaujali mě. Předem Vám děkuji za jakoukoliv poznámku a příspěvek.
S pozdravem Pavel Martínek


Póláček .

Členem od: 20.10.2008
Příspěvků: 32

11. březen 2009 21:26:22

jojo tak vypadá opravdu pěkně, ale pravdou je, že moc informací o něm není.........Na jaké práce ho chcete používat?


Pavel Martínek

Pavel Martínek
Členem od: 09.03.2009
Příspěvků: 2

12. březen 2009 22:02:30

No tak především by to byla(ve službách) manipulace s lisovanou slámou, proto mě zaujala ta verze T. No myslím, že po sezoně bychom pro něho našli uplatnění i jinde. No, ale jak koukám tak informace se nějak nehrnou což mě tochu zklamalo.


Ondrej Smutný

Členem od: 10.11.2007
Příspěvků: 59

19. březen 2009 17:43:29

Dobrý deň,
ak by Vás to zaujímalo, tak v súčasnosti prebieha test nakladača HON 200 Z, v ktorom musí stroj odpracovať 300 mth v pracovnom prostredí kameňolomu. Nakladač denne nakladá na nákladné automobily asi 600 ton štrku rôznej zrnitosti + stará sa o úpravy terénu. Odhadom stroj za skúšku prepraví asi 15 000 ton materiálu. Po prvom týždni tejto tvrdej skúšky stroj bez poruchy.

Ak máte záujem, môžem Vás o priebehu skúšky informovať.

Ondrej Smutný

Výroba, predaj, servis
Nakladače, manipulačná technika, náhradné diely, servis
DETVAN
www.detvan.sk


Přidat příspěvek k tématu