reklama
reklama

Veletrh Bauma 2019 se stroji Caterpillar

Mezinárodní veletrh Bauma 2019 se blíží a společnost Zeppelin CZ pro své zákazníky v této souvislosti připravila hned dvě zajímavé nabídky.

Veletrh Bauma 2019 je za dveřmi. Vypukne to již 8. dubna tohoto roku. Největší svátek stavební techniky, veletrh Bauma, otevře návštěvníkům své brány. Žluté stroje Caterpillar samozřejmě nebudou chybět, bude jim věnována již tradičně výstavní hala B6. Zde budou k vidění horké novinky i osvědčená technika. Svou prezentaci připraví v rámci venkovní expozice i půjčovna strojů Zeppelin Rental. Společnost Zeppelin CZ, výhradní dealer strojů Cat v České republice, při této příležitosti připravil pro své zákazníky hned dvě lákavé nabídky.

Telefon Cat S61 zdarma k zakoupenému stroji

Celý svět se stále více propojuje. Mobilní aplikace umožňují lepší a snadnější správu strojového parku, ve vašem mobilním telefonu se nachází celý katalog strojů Caterpillar. Mobilní telefon zkrátka k moderní správě strojů Cat patří. A proto jsme se rozhodli, že vám takový mobilní telefon dáme. A ne jen tak ledajaký.

Mobilní telefony Cat patří stejně jako stavební stroje Caterpillar mezi světovou špičku, jsou to odolné a výkonné přístroje. A Cat S61 je jejich vlajkovou lodí. Špičkový výkon i výbava jsou ukryty v mimořádně odolném těle přístroje. Chytrý telefon Cat S61 s aplikacemi Zeppelin CZ a Půjčovny strojů Zeppelin CZ nyní dostanete zdarma při zakoupení kteréhokoli rýpadla Caterpillar o hmotnosti 1 až 40 tun.

Navíc akce Pět plus pro minirýpadla

Pro zájemce o minirýpadla Cat jsme potom připravili hned další akci Pět plus. Komplexní nabídka je složena z atraktivních splátek při financování Cat Financial, přístupu k telematice Product Link a Vision Link, bezplatné údržby, prodloužené záruky a telefonu Cat S61 ke každému stroji.

Touto mimořádnou nabídkou chceme oslavit nadcházející veletrh Bauma 2019, na který vás srdečně zveme. Nabídka platí na vybrané stroje od 1. 1. 2019 do 14. 4. 2019. Více informací a podrobné podmínky zvýhodněných nabídek naleznete na www.zeppelin.cz nebo u svého prodejce Zeppelin CZ.

O společnosti Zeppelin CZ s. r. o.

Společnost Zeppelin CZ s. r. o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení – Půjčovna strojů Zeppelin CZ má pobočky na 13 místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s. r. o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Zeppelin CZ s. r. o. je součástí nadnárodního koncernu Zeppelin GmbH, který provozuje 190 poboček po celém světě. Globální aktivity koncernu spadají pod šest „strategických obchodních jednotek“ (SBU = Strategic Business Unit) a na území České republiky provozuje Zeppelin CZ tři tyto SBU jednotky: Stavební stroje EU, Energetické systémy a Půjčovna strojů (The Cat Rental Store).

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama