reklama
Kladiva a pásy Renomag
reklama

Společnost Liebherr představila na Road-Show buldozer PR 724 LGP Litronic se zabudovanou nivelací Trimble

Vystavený pásový dozer PR 724 LGP Litronic má pohotovostní hmotnost 20 tun a výkon 120 kW/163 PS.

Stejně jako všechny buldozery Liebherr disponuje hydrostatickým pohonem pojezdu ve spojení s elektronickým řízením jízdy Litronic. Tím se jízdní rychlost reguluje plynule a plně automaticky v závislosti na požadované tažné síle. Řídicí pohyby se mohou provádět rychle a bezpečně. Při jízdním řízení buldozerů 4. generace je funkce „protisměrné otáčení řetězů“ integrována přímo v joysticku ovládání pojezdu a aktivuje se plynule podle potřeby až po otáčení na místě při úplné výchylce ovládací páky. Zde se také jasně ukázala výhoda příznivého rozdělení hmotnosti a velmi dlouhých pojezdových ústrojí modelu PR 724 LGP. Ta stále zajišťovala optimální postup a zabraňovala tomu, aby se stroj zaryl do měkkého podkladu. Zvláště potěšující pro zákazníka jsou naměřené hodnoty spotřeby.

Rozhodujícím faktorem úspěchu v použití je také vynikající dohled na pracovní vybavení, kterého bylo dosaženo novým designem stroje. Zde svým dílem přispívá kabina řidiče generace 4 s velkorysým vnitřním prostorem, četnými odkládacími plochami a odkládacími přihrádkami, jakož i ergonomicky optimálně uspořádanými čidly pojezdu a pracovními čidly, aby řidiči poskytli optimální pracovní prostředí. Díky tvarování opláštění kabiny je přístrojový panel se zabudovaným informačním displejem všech důležitých funkcí stroje ve středu zorného pole řidiče, aniž by se pohled omezil na radlici.

Vnitřní opláštění kabiny řidiče bylo optimalizováno také s ohledem na pohlcování hluku. Společně s hydrostatickým ventilátorem řízeným podle potřeby a velmi tichým dieselovým motorem poskytuje model PR 724 akustické hodnoty, které jsou daleko za hranicí zákonných norem.

Model PR 724 LGP je zobrazen s 6-cestnou radlicí s mechanicky sklopnými boky, které dovolují dopravu stroje včetně radlice s dopravní šířkou pod 3 metry. S malou manipulací lze stroj připravit pro dopravu pouze jednou osobou.

Zvláštním význačným rysem jsou nyní dostupné sady předvybavení pro nivelační systémy všech renomovyných výrobců. Obsahují z výroby všechny vestavěné jednotky požadované pro instalaci laserové nebo GPS nivelace a jsou optimálně sladěny dle základního stroje. Tak se redukuje nástavba řídicích komponent na malou manipulaci a není nutný žádný zásah do hydrauliky nebo elektrického příslušenství pásového rýpadla.

Model PR 724 LGP Litronic překvapuje maximální výkonností při nepatrných provozních nákladech a pohodlí řidiče na nejvyšší úrovni.

Nejdůležitější údaje o modelu PR 724 LGP Litronic:

Pohon pojezdu: hydrostatický s elektronickým

řízením
Objem radlice: 3,39 m3
Výkon motoru: 120 kW / 163 KS
Pohotovostní hmotnost, celková: 20,0 t
Šířka desek pásů: 812 mm

Další informace:

Radek Kovalíček

Telefon: +420 602 500 664

Fax: +420 547 452 331

Email: radek.kovalicek@liebherr.com

Internet: www.liebherr.cz

    25 000 za starý semafor!
    reklama