reklama
reklama

Společnost Kuhn - Bohemia již přesídlila do nové centrály v Čestlicích

Společnost KUHN - BOHEMIA (výhradní prodejce stavebních strojů Komatsu na českém trhu) se již kompletně přestěhovala do své nové centrály v Praze Čestlicích.

V průběhu letošního roku se v moderním areálu, který vyrostl hned u exitu 8 dálnice D1, otevře také pobočka společnosti KUHN-MT (distributora automobilových hydraulických jeřábů Palfinger v ČR).

Na pozemku o rozloze více jak 16 tisíc metrů čtverečních vznikl komplex, který tvoří středový komerčně administrativní objekt, k němu z východní strany přiléhá hala oprav a servisu stavebních strojů, ze západní pak budova, ve které najde své místo montážní a kompletační dílna manipulační techniky.

Centrála bude samozřejmě sídlem managementu společnosti KUHN - BOHEMIA, rovněž nabídne kompletní obchodní sortiment stavebních strojů Komatsu (v brzké době i jeřábů Palfinger) a veškeré poprodejní služby včetně rozšířeného servisu, provádění závažnějších oprav strojů v moderních dílenských zázemích a nabídky náhradních dílů.

"Všichni se do Čestlic už moc těšili, mají novou motivaci pro svou práci, mnozí i lepší spojení do zaměstnání. Dosavadní najatý areál v Praze 5 - Stodůlkách už opravdu nevyhovoval našim potřebám," uvedl ředitel společnosti KUHN - BOHEMIA Daniel Sys. Podle jeho slov v nové centrále nyní pracuje 30 lidí, v následujících měsících by se měl tým ještě rozšířit o dva až tři zaměstnance společnosti KUHN - MT pro poprodejní služby.

Podoba nové centrály je v souladu s architektonickou koncepcí poboček této velikosti ve skupině KUHN HOLDING, kde hlavní roli hraje cílená přesná funkčnost a komplexnost. Jde vlastně o typizovanou stavbu s ověřenou praxí z jiných areálů v Evropě, v případě Čestlic vznikla velmi věrná kopie pobočky KUHN-SLOVAKIA vybudované v Senci. "Naše spokojenost s kvalitou provedení je vysoká i ve srovnání s ostatními stavbami v okolních zemích," konstatoval Daniel Sys.

Celková investice na vybudování areálu dosáhla 165 milionů korun, generálním dodavatelem stavby byla společnost Porr.

INFO:

Společnost KUHN - BOHEMIA a.s. je v České republice výhradním prodejcem stavebních strojů značky Komatsu, příslušenství značky FRD a optických a elektronických systémů pro stavebnictví a geodézii TOPCON.

Společnost KUHN - MT s.r.o. je pak výhradním distributorem automobilových jeřábů značky PALFINGER a vysokozdvižných vozíků značky Mitsubishi. Obě tyto společnosti jsou součástí rakouské skupiny KUHN HOLDING, která nabízí zákazníkům spolehlivé partnerství ve stavebnictví, dopravě, ve skladových a logistických oborech a působí v řadě zemích jako jsou Česká republika, Maďarsko, Slovensko, Chorvatsko, Bosna, Slovinsko, Polsko, Švýcarsko, Německo a Rakousko.

Před několika lety skupina KUHN učinila důležité strategické rozhodnutí a expandovala také v oblasti obráběcích strojů. Převzala společnost Emco Group, předního výrobce v tomto odvětví.

Skupina KUHN je aktivní ve 13 zemích a v současné době má přes 1400 zaměstnanců, kteří generují obrat ve výši 611 miliónů EUR.

Společnosti KUHN – BOHEMIA a KUHN - MT zaměstnávají v ČR dohromady 150 lidí, jejich celkový roční obrat dosahuje zhruba 1,4 miliardy Kč. 

www.kuhnbohemia.cz
www.komatsu.cz
www.kuhn-mt.cz

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    EXPO Lesní lom 2018
    reklama