reklama
reklama

Společnost JCB udělala důležitý obchod s významnou evropskou půjčovnou Boels

JCB získala obří objednávku od půjčovny Boels Rental, která investuje do zcela nového strojového parku téměř 21 milionů liber (600 milionů Kč).

Nizozemský Boels podepsal dohodu na více než 340 strojů JCB včetně nakladačů, mini a mikro rýpadel, které se připojí k flotile Boels Rental na evropských pobočkách včetně Belgie, Holandska, Německa, Polska, Slovenska, Rakouska a Itálie.

Smlouva dále upevňuje dlouhodobé vztahy mezi společnostmi JCB a Boels Rental, která v posledních letech koupila více než 1600 strojů JCB.

Výkonná ředitelka společnosti JCB, Yvette Henshall-Bell, říká: „Jsme potěšeni, že jsme tuto důležitou objednávku od jednoho z předních evropských závodů a půjčoven nářadí získali. Spolupracujeme úzce s firmou Boels již po mnoho let a toto bereme jako důkaz kvality našich nakladačů a rypadel. A také služeb na světové úrovni, díky kterým jsme tento obchod vyhráli.“

Ředitel půjčovny strojů, Guy Cremer, říká: „Boels Rental je jednou z největších půjčoven v Evropě. Rok od roku rosteme rozšiřováním naší flotily tím nejlepším vybavením, co je k dispozici. Naše rozhodnutí nakoupit stroje značky JCB jsme udělali na základě zjištění, že jde o kvalitní a výkonné stroje, a významnou roli sehrál i vynikající záruční a pozáruční servis od JCB v Evropě. Boels a JCB sdílí mnoho společných hodnot a já jsem rád, že naše dlouhá spolupráce pokračuje.

Boels Rental je jednou z předních evropských půjčoven strojů, nářadí a vybavení pro stavby, společenské akce a veletrhy. Je aktivní v 17 evropských zemích a má vice než 400 poboček

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    Garance spokojenosti iDig
    reklama