reklama
reklama

Rychloupínací systémy a příslušenství od Liebherr: optimální nástroje pro všechny aplikace

Liebherr-Hydraulikbagger GmbH vyvíjí a vyrábí inovativní příslušenství a rychloupínací systémy, které splňují nejvyšší standardy kvality. Mohou být použity pro rypadla a nakladače Liebherr i stroje jiných výrobců.

Produktové portfolio Liebherr sahá od rychloupínacích systémů přes přídavná zařízení pro zemní práce až po průmyslové drapáky pro manipulaci s materiálem.

Liebherr se může pochlubit značnými zkušenostmi ve vývoji a výrobě příslušenství. Již v roce 1954 firma navrhla první podkopovou lžíci pro jejich první kolové rypadlo. Od té doby Liebherr průběžně vyvíjel nástroje pro zemní práce i manipulaci s materiálem, ale hlavně pro svoji potřebu. Výsledkem je obsáhlé portfolio, které od roku 2012 Liebherr také nabízí pro odpovídající typy strojů od jiných výrobců. To zákazníkům nabízí vysoký stupeň flexibility při jejich každodenní práci.

Volba vhodného nástroje má významný vliv na úspěch projektu. Proto Liebherr vyvinul tak rozsáhlou škálu, přičemž je každý nástroj optimálně přizpůsobený tvarem, vlastnostmi a technickým vybavením pro specifické aplikace i velikost stroje. Poznatky získané z praxe a průběžný produktový management zajišťují, že nástroje firmy Liebherr jsou vždy nejmodernější. Liebherr současně zaručuje kompatibilnost nových výrobků s již existujícím sortimentem, takže dovybavení nebo výměna jednotlivých modulů je vždy možná.

Příslušenství pro zemní práce

Pro zemní práce Liebherr nabízí různé řady výrobků, takže můžou řešit všechny výzvy včetně tvrdých hornin, jemného písku i objemného demoličního materiálu. Liebherr také nabízí rozmanité možnosti pro silniční stavby, inženýrské stavby, stavbu tunelů, vodní management, zahradnictví a terénní úpravy, demoliční práce a těžební průmysl. Navíc jsou kromě podkopových lžic k dispozici lžíce naklápěcí a trapézové, naklápěcí rotátory, drapáky, zdvihací háky a paletizační vidle. Podstatná škála výrobků má standardizovaný design. Zákazníci mají vždy přístup ke všemu relevantnímu přídavnému zařízení ve všech dostupných rozměrech. To vytváří nespočet variant pro běžné lžíce a drapáky, které mohou být přizpůsobeny podle specifických požadavků zákazníka.

Portfolio pro manipulaci s materiálem

K manipulaci s materiálem Liebherr nabízí inovativní škálu příslušenství od nakládání se šrotem, dřevem i práci v přístavech až po odpadový management a recyklace. Ty jsou přizpůsobeny konkrétním požadavkům pro rozdílné využití a optimální kapacitu. Ve vývoji a výrobě příslušenství se Liebherr zaměřuje na spolehlivost, produktivnost a efektivnost. Díky flexibilnímu a praktickému poradenství každý zákazník nalezne nejlepší řešení z portfolia nejrůznějších lžícových a polypových drapáků, drapáků na dřevo a třídících lžic včetně rozličných zvedacích magnetů.

Patentovaný rychloupínací systém

Pro zvýšení produktivity, efektivnosti a bezpečnosti na staveništi nabízí Liebherr různé stupně konfigurace svých rychloupínacích systémů ke konkrétním aplikacím. Takto mohou stroje, rychloupínací systémy a příslušenství tvořit vysoce výkonnou jednotku pro maximální flexibilitu a efektivnost při zachování minimálních investicí.

Jednoduchá a bezpečná výměna příslušenství je s hydraulickým rychloupínačem Liebherr možná přímo z kabiny stroje. S přidáním patentovaného hydraulického systému LIKUFIX® je možná výměna hydraulického příslušenství dokonce jen stiskem tlačítka. LIKUFIX® může zvýšit využití stroje a jeho produktivitu až o 30 %. Zásluhou speciálně vyvinutých bezpečnostních funkcí tento hydraulický rychloupínač vyhovuje všem současným oficiálním standardům včetně nadcházejícího IS0 13031.

Vývoj zaměřený na budoucnost

Společnost Liebherr neustále pracuje na vynalézání nových řešení pro svá příslušenství a rychloupínací systémy tak, aby mohla uspokojovat svoje zákazníky těmi nejlepšími výsledky v oblasti výkonu a produktivity. Pokračující postup digitálních technologií v tomto ohledu nabízí pestré možnosti. Výhledově je možné i elektrické propojení a komunikační přechod mezi strojem a příslušenstvím. To může řídit různé hydraulické funkce a také například přenos signálů GPS od přijímače k příslušenství.

Liebherr, to je:
• Rozsáhlé portfolio lžic, příslušenství a rychloupínacích systémů jak pro Liebherr, tak pro stroje ostatních výrobců.
• Bohaté zkušenosti v oblasti pozemních staveb a technologií pro manipulaci s materiálem.
• Inovativní řešení přizpůsobená pro specifické aplikace a stroje.

    Garance spokojenosti iDig
    reklama