reklama
reklama

Nový smartphone Cat S31 má již svého majitele

Společnost Zeppelin CZ vyhlásila na jaře letošního roku soutěž o mobilní telefon Cat S31. Novinka letošního léta mezi smartphony Cat má tak již svého majitele.

PartStore

   

Soutěž o mobilní telefon, vyhlášená pro všechny klienty, kteří nakupují náhradní díly Cat přes online platformu PartStore, probíhala od 10. 5. 2018 a oficiálně byla ukončena 31. 7. 2018.

Účastníkem soutěže se stal každý, kdo v daném období nakoupil náhradní díly online právě přes PartStore, výherce byl potom po ukončení soutěže ze všech účastníků vybrán losem. Losování proběhlo 7. 8. 2018 za přítomnosti zástupců Zeppelin CZ.

Společnost Zeppelin CZ umožňuje nyní svým zákazníkům nakupovat díly pro údržbu a servis strojů Cat pohodlně online. K tomuto účelu slouží platforma PartStore. „V Zeppelin CZ nezůstáváme pozadu. I proto dnes umožňujeme našim zákazníkům nakupovat náhradní díly online a ušetřit tak čas i peníze. Proč nenakupovat rovnou od stroje z telefonu či tabletu? Díly přivezeme přímo k vám a ještě získáte slevu až 4%.“ doplnil Jan Jeníček, specialista prodeje náhradních dílů Zeppelin CZ.

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.

Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení. Půjčovna strojů Zeppelin CZ má pobočky na 13 místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o. zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis spojený s nákupem strojů a služeb.

Zeppelin CZ s.r.o. je součástí nadnárodního koncernu Zeppelin GmbH, který provozuje 190 poboček po celém světě. Globální aktivity koncernu spadají pod šest „strategických obchodních jednotek“ (SBU = Strategic Business Unit); na území České republiky provozuje Zeppelin CZ tři tyto SBU jednotky: Stavební stroje EU, Energetické systémy a Půjčovna strojů (The Cat Rental Store).

Zeppelin-CAT-Logo

Zeppelin CZ s.r.o.
Lipová 72
251 70 Modletice
Česká republika
info-cz@zeppelin.com
www.zeppelin.cz

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 2346.
IČ: 18627226
DIČ: CZ18627226

Pro další informace kontaktujte:
Michaela Hanzlíková
manažer marketingu a komunikace
tel.: +420 602 620 681
michaela.hanzlikova@zeppelin.com

Mediální zastoupení:
Pavel Eichler
nedori s. r. o.
tel.: +420 606 715 282
pvl@nedori.cz

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama