Terramet Demo Days
reklama
reklama

Novinky v nabídce značky Kubota

Divize stavební techniky Kubota rozšířila a upravila v roce 2017 portfolio strojů pro evropský trh.

Úplnou novinkou je superkompaktní teleskopický manipulátor KTH4815, který díky svým rozměrům exceluje v manévrovacích schopnostech i v těsných prostorách. V produktové skupině minibagrů došlo k úpravě a nahrazení modelů KX61 a KX-121 novými modely KX-027, resp. KX-042. Nové modely lépe pokrývají rozptyl hmotností a výkonů v kompaktní řadě minirýpadel Kubota, řada s nulovým přesahem zatím zůstala beze změn.

Nový model KX027-4 o hmotnosti 2665 kg a motorem Kubota o výkonu 17,5 kW je k dostání ve dvou verzích, tedy standardní a HI Spec, kde má ve výbavě dva proporcionální přídavné hydraulické okruhy s ovládáním na joysticku a je připraven na použití naklápěcí hlavy Powertilt. KX042-4 váží 4200 kg, má motor Kubota o výkonu 29 kW, je již ve standardu vybaven klimatizací, plovoucí polohou radlice a dvěma přídavnými okruhy. Oba nové stroje následují „filozofii 4. generace“ – luxusní kabina, akustický ukazatel paliva, digitální panel ovládání v hledí obsluhy a další.

Všechny tři novinky by měly na firmu Staves dorazit během dubna, kdy budou připraveny pro předvedení pro všechny zájemce. V případě zájmu kontaktujte produktového manažera značky, Ing. Vojtěcha Nyeste, email: nyeste@staves.cz, tel.: 606 471 385. Další informace najdete na stránkách www.staves.cz.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama