Nová generace 3,5 t rypadel
reklama
reklama

Nové rypadlonakladače Case série T startují. Splňují Tier 4 Final.

CASE Construction Equipment upgradoval své rypadlonakladače řady T. Řešení emisní normy Tier 4 Final rovnou využil také k tomu, aby představil další vylepšení a větší výběr pro své zákazníky. A nedílnou součástí je rovněž nový grafický design Case.

Andy Blandford, víceprezident stavebních strojů Case pro oblast EMEA

Andy Blandford, víceprezident stavebních strojů Case pro oblast EMEA

Pouze AdBlue, nic navíc

Unikátní řešení firmy Case pro splnění nejnovější emisní normy se obešlo bez filtru pevných částic DPF a jeho regenerace, a není zde ani oxidační katalyzátor DOC. Pouze čistý optimalizovaný SCR systém, který vyhověl normě Tier 4 Final bez použití DPF nebo DOC.

Andy Blandford prezentuje vlastnosti nových motorů

Andy Blandford prezentuje vlastnosti nových motorů

Taková redukce komponent umožnila firmě Case zhospodárnit uspořádání motoru. Systém dodatečné úpravy zplodin se přesunul pryč od motoru, což umožnilo lepší přístup k motoru, elektronické řídicí jednotce a pojistkám. Nové rozvržení také usnadňuje servis, což vede ke snížení celkových nákladů na vlastnictví stroje.

Tři modely nové řady rypadlonakladačů Case

Tři modely nové řady rypadlonakladačů Case

V návaznosti na nové uspořádání motorového prostoru byl komín výfuku přesunut k pravému sloupku kabiny, což prospělo výhledu ze stroje.

Možnost volby nového podkopového ramene s vnitřní výsuvnou sekcí rozšířena na celou řadu

Case rozšířil možnost volby nového podkopového ramene s hydraulickými válci umístěními v jedné ose „in-line“ a násadou s výsuvnou sekcí umístěnou uvnitř i na dva větší modely 590ST a 695ST. Dosud se tato možnost nabízela od roku 2016 jen u modelu 580ST. Nyní si tedy zákazníci mohou vybrat mezi originální konstrukcí Case s přesahujícími válci a vnější výsuvnou sekcí teleskopu a novou konstrukcí in-line u všech modelů série T.

Výběr ze dvou konstrukcí podkopu

Výběr ze dvou konstrukcí podkopu

Nová geometrie in-line je ideální volbou pro strojníky hledající nadprůměrnou vylamovací sílu a velký dosah. Navíc užší konstrukce výložníku poskytuje lepší výhled na práci s podkopem. Na druhou stranu, originální řešení podkopu s DNA firmy Case je perfektním řešením pro těžké pracovní podmínky, jelikož vnitřní kluzná část se nikdy nedostane do kontaktu se zemí. A součásti, které ano, jsou chráněny před údery a hromaděním materiálu.

Původní konsktrukce podkopu Case zůstává v nabídce jako volba

Původní konsktrukce podkopu Case zůstává v nabídce jako volba

Nové zuby Smart-fit pro jejich rychlejší výměnu a snížení servisních nákladů

Nové zuby Smart-fit jsou nyní k dispozici pro čelní lopaty a podkopové lžíce v provedení heavy-duty. Tyto zuby přispívají k dobrému výkonu rypadlonakladačů: pronikají hlouběji a déle zůstávají ostré, což má za následek zvýšenou produktivitu, která přetrvává, a nižší servisní náklady. Zuby Smart-fit je možné vyměnit opravdu rychle: je to otázka pouhých několika minut a stroj je opět připraven k práci. Výsledek: Větší produktivita, delší životnost, nižší náklady.

Zuby Case Smart-Fit

Zuby Case Smart-Fit

Nový univerzální rychloupínač podkopových lžic pro širší využití

Nový univerzální rychloupínač podkopových lžic byl uveden jak pro originální podkop Case, tak i pro nový podkop in-line. S tímto novým rychloupínačem lze na podkop osadit většinu lžic, které nepocházejí od firmy Case, s minimálním vlivem na kinematiku a rypný výkon. Výsledkem je zvýšená flexibilita na pracovišti a nižší finanční zátěž majitele stroje, jenž nyní může na stroj osadit různé lžíce, které se již na staveništi nacházejí.

Nový univerzální rychloupínač podkopových lžic

Nový univerzální rychloupínač podkopových lžic

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    EXPO Lesní lom 2018
    reklama