Minirypadla Case CX
reklama
reklama

Mnohostranné stroje od Wacker Neuson

Kolové nakladače od Wacker Neuson, který nyní nabízí 12 modelů, jsou vskutku mnohostranné stroje - díky výkonné hydraulice s řadou volitelného příslušenství, různým motorům, rychloupínacímu systému a více než 50 přídavnými zařízením.

Uplatnění nacházejí ve zcela odlišných oblastech využití a odvětvích a zaujmou díky výkonnému a hospodárnému způsobu fungování.

  Díky různým přídavným zařízením – Wacker Neuson nabízí více než 50 přídavných zařízení již z výroby – je možné všechny modely znovu a znovu vybavovat pro nové úlohy: od klasických lžic na zeminu, přes paletovací vidle, až po frézy na asfalt a sníh nebo sekačky, které je díky mnohostrannému hydraulickému volitelnému příslušenství možné bez problémů využívat. Stroje tak mohou převzít co možná nejvíc funkcí a jsou tak optimálně vytíženy v každém ročním období. Pomocí hydraulického rychloupínacího systému lze různá přídavná zařízení pohodlně vyměňovat ze sedadla řidiče.

Díky řadě volitelného příslušenství je možné kolové nakladače ještě dále přizpůsobovat individuálním potřebám. Odpružení ramene je například užitečné, když se často přepravují těžké náklady při vyšší rychlosti nebo v nerovném terénu. Funkce Highflow je zase ideální, když se používají přídavná zařízení, jako je fréza na asfalt nebo sníh, která vyžadují vyšší hydraulický výkon. S volitelným příslušenstvím „3. hydraulický okruh elektrický proporcionální sériový“ je možné během provozu hydraulického přídavného zařízení současně využívat pracovní hydrauliku. Tak je práce ještě efektivnější a pohodlnější. Navíc je k dispozici několik provedení hydrauliky v zadní části a velký výběr pneumatik pro každé využití.

Celkem Wacker Neuson nabízí dvanáct kolových nakladačů s objemem lžíce od 0,2 do 1,1 krychlového metru, mezi nimi akumulátorový kolový nakladač WL20e z řady zero emission.

Více informací najdete na stránkách www.wackerneuson.com/multitool

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama