reklama
Kladiva a pásy Renomag
reklama

KUPTE SI BAGR!

Je váš bagr již starý a opotřebovaný? Neváhejte a vydražte si nový!

V dětství chtěl snad každý z nás řídit parní válec, ovládat jeřáb nebo usednout za volant bagru.

Akce Kupte si bagr! s dětstvím souvisí. Chce pomoci těm dětem, které nemohou prožívat své dětství tak radostně, jako mohla většina z nás.

Od 25.5. do 1.6. 2009 bude na portálu www.aukro.cz probíhat dražba modelů bagrů a stavebních strojů. Dražba bude otevřená i pro neregistrované uživatele, všechny aukce budou začínat od jedné korunky.

Aukci organizuje nestátní nezisková organizace RATOLEST BRNO, o.s, jež pomáhá ohroženým a znevýhodněným dětem řešit jejich nepříznivou životní situaci tak, aby měli rovné šance žít kvalitní život a mohli se začlenit do společnosti.

Generálním partnerem akce je server www.bagry.cz, díky němuž se do projektu zapojila řada firem prodávajících nebo vyrábějících stavební stroje. Právě od nich pochází všechny dražené kousky. Nabízené bagry nejsou pouhými hračkami, jde o dokonalé modely reálných strojů. Unikátní akce Kupte si bagr! je tedy určena jak pro rodiče, kteří chtějí odměnit vysvědčení svých dětí, tak pro nadšené sběratele.

Peníze, které se dražbou podaří získat, podpoří děti ze sociálních a preventivních programů organizace RATOLEST BRNO, o.s. Jejich problémy se tím sice nevyřeší, ale bude možné je výrazným způsobem zmírnit nebo je pomoci řešit.

Děkujeme Vám za Vaši pomoc i hravou náladu.

RATOLEST BRNO, o.s.

Kupte si bagr a pomozte měnit dětské osudy!

    25 000 za starý semafor!
    reklama