reklama
Kladiva a pásy Renomag
reklama

KOBEX Bohemia s.r.o. nově zastupuje SBM Mineral Processing GmbH

Společnost KOBEX Bohemia začala nově zastupovat rakouskou firmu SBM vyrábějící výkonné diesel-elektrické drtiče a třídiče.

Nové mobilní drtiče SBM

V nabídce společnosti Kobex naleznete mobilní čelisťové drtiče JAWMAX 300, JAWMAX 400 a JAWMAX 500. Ty mají jediný robustní čelní drtič vyrobený SBM a měly by rozdrtit a roztřídit do přepravníků i nejtěžší kameny a náročné recyklační materiály.

K dostání jsou také mobilní odrazové drtiče REMAX 300, REMAX 400 a REMAX 500. Slibují vysokou průchodnost, vynikající výsledky a dlouhou životnost osvědčenou praxí s novými standardy hospodárnosti, dostupnosti, přesnost a životní prostředí i ve zvláštních podmínkách.

Pořídit si je možné i vertikální nárazový terciální drtič, které se používá především pro abrazivní horninu, výrobu kvalitních písků a jemné dělení. Extrémně tvrdý materiál je účinně rozdrcen a opotřebení je nízké kvůli autogennímu drcení. Disponuje minimální údržbou, snadnou dostupností a malou opotřebovatelností součástí. Tento drtič produkuje bezstružové kubické koncové zrno.

O společnosti SBM

SBM Mineral Processing GmbH je rakouská společnost s dlouholetou tradicí. Patří mezi přední dodavatele kompletních zařízení na zpracování nerostných surovin a dopravních zařízení pro přírodní kameny, recyklační průmysl a betonové mísiče pro betonový a prefabrikovaný beton. SBM představuje více než 60 let zkušeností a je celosvětově dobře zavedeným komplexním dodavatelem pro nejvyšší nároky.

Produktové portfolio zahrnuje jednotlivé stroje, mobilní a stacionární zařízení na zpracování nerostných surovin a betonárny, jakož i servis a podporu. Všechny výrobky jsou vyráběny podle nejnáročnějších kritérií kvality. SBM má 130 zaměstnanců a patří do skupiny MFL Corporate Group.

O společnosti Kobex

Kobex Bohemia, s. r. o. dodává pásová rypadla KOBELCO, buldozery a truboukladače DRESSTA, příslušenství OKADA, kolová rypadla Atlas, dumpery Terex a nově i mobilní drtiče SBM. Dále se věnuje prodeji široké škály originálních náhradních dílů KOBELCO, DRESSTA i Atlas. Nabízí poprodejní podporu včetně prodloužené záruky pro stroje Kobelco a také monitorovací systémy.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama