reklama
reklama

JCB Show 2017

Ve dnech 4. a 6. dubna uspořádala společnost TERRAMET, spol. s r.o. předváděcí akce JCB Show 2017.

Příznivci značky JCB si mohli prohlédnout a vyzkoušet hlavní letošní novinku Hydradig JS110W - kolové rýpadlo, které otevírá nové možnosti při podnikání ve stavebnictví svojí unikátní konstrukcí a vlastnostmi. Hydradig předčí konkurenty ve své kategorii vynikajícím výhledem z kabiny, stabilitou, mobilitou, ovladatelností a snadnou údržbou.

Bezkonkurenční výhled z kabiny na všechna čtyři kola a okolo stroje společně s volitelným LED osvětlením umožňují práci i v noci.

Motor, dvouplášťové nádrže a všechny ostatní komponenty jsou umístěny v podvozkové části rýpadla, čímž konstruktéři dosáhli nízkého těžiště, které přispívá ke stabilitě stroje při práci i jízdě po komunikacích. Nižší těžiště poskytuje obsluze větší jistotu, zvyšuje produktivitu při kopání, zvedání a přepravě materiálu po pracovišti. Hydradig dále vyniká výborným odhlučněním motoru.

Bezproblémový pohyb při práci ve stísněných podmínkách díky 3 různým nastavení řízení (2WS, 4WS, krabí chod), pojezdová rychlost až 40km/hod, plynulá jízda do kopce díky automatickému řazen, vysoký točivý moment motoru JCB EcoMax 81 kW v nízkých otáčkách – to vše ocení každý, kdo si pořídí nový výkonný JCB Hydradig.

Snadná údržba a přístup k agregátům z úrovně terénu ocení obsluha i mechanici servisu. Plnění palivové nádrže a servisní přístup ze země při denní kontrole stroje zkracují čas údržby a zvyšují  bezpečnost při pohybu okolo stroje.

Nová kabina JCB Command Plus s velkou prosklenou plochou a příkladnou ergonomií ovládacích prvků urychlí práci a pohodlí strojníka. Hydradig JS110W udává směr vývoje kolových rýpadel.
Jako druhou významnou novinku představil TERRAMET návštěvníkům představitele nové řady hydraulických pásových rýpadel hmotnostní kategorie 13-16 tun modely JS130LC a JS160LC. Poprvé se mohli zájemci seznámit s novinkou na českém trhu modelem JS131LC s motorem 55 kW. Nový model spojuje všechny výhody úspěšné řady JS, která vyniká snadnou ovladatelností, výkonem, údržbou a nízkými provozními náklady. Jako jediné 13-tunové rýpadlo na trhu je JS131 vybaveno pohonnou jednotkou bez použití filtru pevných částic DPF a AdBlue.

Dancing Digger Show

Dancing Digger Show

Kromě uvedených novinek měli návštěvníci JCB Show možnost shlédnout neprodávanější rýpadlo- nakladače JCB 3CX a 4CX a také menší verzi 3CX Compact, který se díky svým kompaktním rozměrům (šířka 1,95m, přepravní výška 2,74m) stává ideálním strojem pro práci na menších staveništích obcí a měst, zahradách, parcích apod.

Návštěvníci se na předváděcí akci zajímali o nepřehlédnutelné modely čelního kolového nakladače JCB 417 a teleskopického manipulátoru JCB 535-95.

V areálu sídla dealera v Čestlicích si malí i velcí návštěvníci zabagrovali s minirýpadly řady 8018CTS a 8035ZTS a expozici doplňovala vloni představená nová řada midirýpadel 67C, 86C a 100C s provozní hmotností 9733 kg.

Součástí programu bylo Dancing Digger Show v režii profesionálních operátorů JCB z Anglie. Nechybělo ani bohaté občerstvení a kvíz o ceny.

Kromě generálního ředitele společnosti TERRAMET pana Petra Kotršála přijel akci v Modřicích odpořit pan Arthur Schaber, generální ředitel společnosti TERRA Holding, ve čtvrtek 6.4. v Čestlicích navštívili akci majitelé společnosti TERRA Industrie Holding pan Egon Zwinger s chotí a dále velvyslankyně Spojeného království v ČR paní Jan Thompson s doprovodem.

 

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    Wacker Neuson DPU
    reklama