Investice ke konci roku
reklama
Case Rodeo 2019
reklama

Dotace až 50 % na nové stroje: Bagry, nakladače a další

Oddaluje Vaše firma nákup nových strojů? Co kdyby Vám s přechodem na modernější techniku pomohla dotace? Nebo raději dotaci přenecháte Vašim konkurentům?

excavator-2436217

Jaké techniky se týká až 50% dotace?

Dotační příležitost můžete využít například na výměnu rýpadel, nakladačů, čelisťových či kuželových drtičů, granulátorů, linek na třídění odpadu, strojů na obrábění dřeva a spoustu dalších technologií. Důležité je, aby nový stroj produkoval méně emisí. Kritérií je ovšem mnohem více, ale základ je v prvotní analýze, jestli vůbec můžete o dotaci žádat. S tím Vám pomůže společnost grantEX, která prvotní analýzu zpracuje zdarma.

Příjem žádostí k až 50% dotaci na obměnu staré techniky probíhá od začátku července 2018. Úředníci žádosti schvalují tak, jak jim přijdou na stůl: může se proto stát, že peníze dojdou ještě před plánovaným ukončením příjmu. Čím dříve firmy o dotaci požádají, tím více zvýší svoji šanci dotaci získat.

Jak velkou podporu lze získat?

Až 50% dotace na obměnu staré techniky je možná díky dotačnímu programu Úspory energie. Program spadá pod Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Dotační program nepodporuje pražské provozovny. Malé podniky (do 49 zaměstnanců) dosáhnou až na 50% dotaci. Střední podniky (do 249 zaměstnanců) až na 40% a velké podniky až na 30%.

Volejte 800 151 111 a zjistěte, zda můžete o dotaci zažádat. Pro další informace můžete i napsat na dotace@grantex.cz (pro urychlení komunikace nezapomeňte uvést Vaše telefonní číslo).

O grantEX s.r.o.

GrantEX s.r.o. s celorepublikovou působností je přední českou poradenskou společností v oblasti dotací a veřejné podpory obecně. Dosahuje 94% úspěšnosti a svým klientům z řad firem a veřejného sektoru získala již více než 5,3 mld. Kč. Díky vysoké úspěšnosti podaných žádostí o dotaci jí zaplatíte pouze za předpokladu, že Vám dotaci získá.

Volejte 800 151 111 pro další informace, anebo navštivte stránky zde.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    Renomag
    reklama