reklama
reklama

Dotace až 50 % na nové stroje: Bagry, nakladače a další

Oddaluje Vaše firma nákup nových strojů? Co kdyby Vám s přechodem na modernější techniku pomohla dotace? Nebo raději dotaci přenecháte Vašim konkurentům?

excavator-2436217

Jaké techniky se týká až 50% dotace?

Dotační příležitost můžete využít například na výměnu rýpadel, nakladačů, čelisťových či kuželových drtičů, granulátorů, linek na třídění odpadu, strojů na obrábění dřeva a spoustu dalších technologií. Důležité je, aby nový stroj produkoval méně emisí. Kritérií je ovšem mnohem více, ale základ je v prvotní analýze, jestli vůbec můžete o dotaci žádat. S tím Vám pomůže společnost grantEX, která prvotní analýzu zpracuje zdarma.

Příjem žádostí k až 50% dotaci na obměnu staré techniky probíhá od začátku července 2018. Úředníci žádosti schvalují tak, jak jim přijdou na stůl: může se proto stát, že peníze dojdou ještě před plánovaným ukončením příjmu. Čím dříve firmy o dotaci požádají, tím více zvýší svoji šanci dotaci získat.

Jak velkou podporu lze získat?

Až 50% dotace na obměnu staré techniky je možná díky dotačnímu programu Úspory energie. Program spadá pod Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Dotační program nepodporuje pražské provozovny. Malé podniky (do 49 zaměstnanců) dosáhnou až na 50% dotaci. Střední podniky (do 249 zaměstnanců) až na 40% a velké podniky až na 30%.

Volejte 800 151 111 a zjistěte, zda můžete o dotaci zažádat. Pro další informace můžete i napsat na dotace@grantex.cz (pro urychlení komunikace nezapomeňte uvést Vaše telefonní číslo).

O grantEX s.r.o.

GrantEX s.r.o. s celorepublikovou působností je přední českou poradenskou společností v oblasti dotací a veřejné podpory obecně. Dosahuje 94% úspěšnosti a svým klientům z řad firem a veřejného sektoru získala již více než 5,3 mld. Kč. Díky vysoké úspěšnosti podaných žádostí o dotaci jí zaplatíte pouze za předpokladu, že Vám dotaci získá.

Volejte 800 151 111 pro další informace, anebo navštivte stránky zde.

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama