reklama
reklama

Čemat s cenami na historickém minimu

Aktuální jarní akce společnosti Čemat trading láme rekordy. Až 50% slevy na stavební pneumatiky byly letos poprvé dojednány přímo s výrobcem.

Společnost Čemat trading pořádá pro zákazníky velmi oblíbenou jarní a podzimní akci pravidelně každým rokem. Letos to je ovšem poprvé, kdy byly do této akce ceny vyjednány přímo s výrobcem (CAMSO, dříve Solideal).

Slevy z cen se tak pohybují na úctyhodných 45–50 %. Díky tomu se jedná o historicky nejnižší ceny stavebních pneumatik určených na traktorbagry, smykem řízené nakladače, UNC a terénní desty.

Čemat trading s. r. o. je společnost, která už přes 20 let pracuje v oblasti stavební a manipulační techniky. Jedná se o výhradního distributora pro Českou republiku a Slovensko, značek CAMSO, ATG, BOLZONI AURAMO, MEYER, MAGNY TYRES, MARANGONI, RÄDER-VOGEL, MEIJER a MICHELIN. Nabízí také široký sortiment od pneumatik, pásů, přídavných zařízení, až po lisování superelastických pneumatik hmotou proti průrazu a doplňkové služby. Hlavní sklady má v Bohumíně a Praze, na Slovensku potom v Trnavě a Martině.

Společnost se nadále rozvíjí i v jiných oblastech, a to například v servise. Nejenže tedy můžete ušetřit peníze díky jarní akci, ale také můžete využít mobilního servisu a nechat si přezout stroje přímo v areálu Vaší firmy či kdekoliv dle libosti.

Zjistěte si víc přímo od produktového manažera nebo na www.cemat.cz

Lukáš Blažek

Mobil: +420 603 883 209
Telefon: +420 596 092 322
e-mail: blazek@cemat.cz

Jarní akce Čemat 2018

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama