reklama
reklama

Caterpillar RoadShow od společnosti Phoenix-Zeppelin vyvrcholila v pískovně Drnovice

Společnost Phoenix-Zeppelin i letos připravila pro zájemce o stroje Caterpillar RoadShow, která jim umožnila vyzkoušet si stroje přímo v terénu.

Během prvních tří zastávek na několika místech České republiky se CatRoadShow zúčastnilo již zhruba 500 současných i potenciálních klientů společnosti Phoenix-Zeppelin. V týdnu od 21. 4. do 23. 4. proběhla poslední akce v pískovně společnosti SEDOS v Drnovicích. Vedle strojů Caterpillar se předvedla rovněž hutnící technika Weber MT a služba satelitního sledování stroje Product Link. Partnerem jarní CatRoadShow společnosti Phoenix-Zeppelin byla firma Hummer Centrum, která poskytla 3 kusy unikátních terénních aut Hummer H2 a H1.

CatRoadShow umožnila zákazníkům prověřit vlastnosti a ovladatelnost stavebních strojů malé a střední třídy značky Caterpillar v podmínkách pískoven. Z malých kompaktních strojů se představily Caterpillar 226B2, 256C, 301.8C, 303.5CCR a také novinka posledního roku 279C, které mohou najít uplatnění v širokém rozsahu činností, a to nejen stavebních. Tyto stroje v rámci celé CatRoadShow také vyjížděli přímo k zákazníkům na základě jejich požadavků. V pískovnách byly pro zákazníky k odzkoušení připraveny také stroje M313D, 924H, 308DSB, 442E a TH 414 s plošinou. V rámci poslední zastávky v pískovně v Drnovicích byly připraveny i některé typy z řady velkých strojů Caterpillar, a to Grejdr 120M a kolový nakladač 966H. V pískovnách našla své uplatnění rovněž hutnící technika Weber MT, kterou v České republice zastupuje společnost Phoenix-Zeppelin.

V rámci podpory prodeje stavebních strojů značky Caterpillar i letos společnost Phoenix-Zeppelin pokračovala v prezentaci stavebních strojů formou CatRoadShow. „ Navazujeme tak na velmi úspěšný koncept CatRoadShow z loňského roku, který jsme na základě zkušeností a požadavků zákazníků upravili tak, abychom akci ještě více přiblížili našim stálým i potenciálním zákazníkům,“ říká Michaela Hanzlíková, manažerka marketingové komunikace Phoenix-Zeppelin. Během celého měsíce dubna měli zájemci o stavební stroje Caterpillar možnost navštívit CatRoadShow team na 4 místech České republiky. „ V rámci dobré spolupráce s našimi zákazníky jsme využili možnosti uskutečnit akci přímo v pískovnách, kde byl dostatek příležitostí stroje předvést a vyzkoušet,“ dodává Michaela Hanzlíková. První zastávka byla v pískovně v Nučničkách, následovaly pískovny Příšov a Planá nad Lužnicí a akce končila v pískovně společnosti Sedos v Drnovicích.

Unikátní služba Product Link

Služba Product Link, kterou svým klientům poskytuje společnost Phoenix-Zeppelin, umožňuje provádět satelitní sledování stroje pomocí webového rozhraní EquipmentManager. Tato aplikace je unikátním prostředkem, jak lépe kontrolovat a řídit údržbu, sledovat provozně-technický stav strojů a jejich využití včetně sledování spotřeby paliva. K zobrazení požadovaných dat přes rozhraní EquipmentManager využívá systém Product Link strojového hardware, GPS jednotky, satelitů a serveru Caterpillar.

    25 000 za starý semafor!
    reklama