Terramet Demo Days
reklama
Renomag
reklama

Case jmenoval nové obchodní ředitele

CASE Construction Equipment oznámil jmenování dvou nových obchodních ředitelů. Barbara Caporali je nyní nově zodpovědná za Rakousko a Švýcarsko, přičemž si ponechala region střední Evropy a pobaltské státy. Andrea Rapali dostal na starost skandinávské země a Benelux.

Barbara Caporali byla jmenována obchodní ředitelkou firmy Case pro Rakousko, Švýcarsko, střední a východní Evropu a pobaltské státy. Paní Caporali přichází z pozice obchodní ředitelky Case pro skandinávské země, Benelux a státy střední a východní Evropy. Na novém místě bude těžit z patnáctiletých zkušeností ve firmě Case.

Barbara Caporali uvedla: „Těším se, že se budu moci podlet na dalším posílení obchodních úspěchů firmy Case v tomto důležitém regionu. Máme skvělé portfolio strojů, silnou dealerskou síť a skupinu nadšených lidí, kteří umožní firmě Case dosáhnout v budoucnu ještě větších úspěchů.“

Andrea Rapali byl jmenován obchodním ředitelem společnosti Case pro severské státy a Benelux.

Zúročí zde své osmileté zkušenosti ve firmě Case, poslední dva roky pracoval jako vedoucí manažer pro klíčové zákazníky v Africe a na Středním východě.

Andrea Rapali své jmenování okomentoval slovy: „Jsem potěšen, že mohu převzít velení ve Skandinávii a Beneluxu. Jsou to pro nás velmi důležitá teritoria a chceme zde dále posilovat obchod tím, že ve spolupráci s našimi dealery budeme naplňovat potřeby našich zákazníků.“

Komentáře

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

    reklama