reklama
reklama

Tiskové zprávy

 

Půjčovna strojů The Cat Rental Store společnosti Phoenix-Zeppelin představí novinky z aktuální nabídky strojů a zařízení k pronájmu.

Společnost Hitachi Construction Machinery (Europe) NV (HCME) uvedla na trh dva nové modely pro manipulaci s materiálem, které budou v dubnu prezentovány na výstavě Intermat.

Přijměte naše pozvání na Stavební veletrh IBF v Brně, konající se ve dnech 21.4. - 25.4.2009.

Společnost Hitachi dokončuje poslední přípravy své expozice chystané pro výstavu Intermat, která se bude konat v tomto měsíci ve Francii.

5***** hotel Praha chystá kvalitní zázemí pro těžaře celé Evropy. Program konference, který začíná již 28.4., je rozdělen na několik tematických částí.

Společnost Phoenix-Zeppelin i letos připravila pro zájemce o stroje Caterpillar RoadShow, která jim umožní vyzkoušet si stroje přímo v terénu.

Dovolujeme si Vás upozornit na právě probíhající akci na kloubové nakladače Caise.

Dnes již tradiční předváděcí akce stavebních strojů Liebherr RoadShow přináší mimo průřezu stavebním programem několik novinek, které zde budou oficiálně představeny.

Společnost Phoenix-Zeppelin nabízí svým zákazníkům použité stavební stroje se zárukou Cat Certified Used a Long Life Guarantee.

Společnost Kohlschein upozorňuje své zákazníky a spolupracující firmy na změnu adresy provozovny v Praze.

Nivelis - 3, 2, 1 START!
reklama