Nová generace 3,5 t rypadel
reklama
reklama

Tiskové zprávy

 

Caterpillar zahájil na adrese www.mycattv.com provoz nových interaktivních webových stránek CAT TV, které představují dosud neviděnou míru spojení s veřejností.

Plzeňská firma BC Stavo s.r.o. umístila na web svoji zcela novou prezentaci; najdete ji na www.bcstavo.cz.

Chicago Pneumatic představuje své nové benzínové kladivo, RedHawk. Jedná se o robustní a jednoduše ovladatelný pracovní stroj, který není závislý na vnějším zdroji napojeném na různé hadice či kabely.

Doprodáváme skladové zásoby 2008 nových smykových nakladačů, pásových rypadel a vysokozdvižných vozíků za neuvěřitelné ceny.

Do svého 15. ročníku vstupuje Resale, vedoucí světový veletrh použitých strojů a zařízení, s rozšířenou nabídkou služeb: mezi jazyky užívané při komunikaci s návštěvníky byla přidána ukrajinština.

Společnost Phoenix-Zeppelin uvádí na český trh nové modely kompaktních pásových nakladačů značky Caterpillar s novým typem podvozku, které jsou doplněním stávající modelové řady „C“.

Rádi bychom Vás informovali o právě probíhající cenové akci na smykem řízené nakladače Novotný B-861 a B-961.

Poprvé v jedenáctileté historii Caterpillar Operator Challenge zvítězil soutěžící z Německa.

Opuštěné stroje přitahují nejen rez ale hlavně zloděje. Své o tom ví kupříkladu majitel kompresoru Atlas Copco, který mu byl odcizen přímo ze stavby v Čakovicích.

Těžební unie vznáší protest proti chystané novelizaci Horního zákona a Zákona o geologických pracích. Zástupci těžebního odvětví považují navrhované změny za nekoncepční a diskriminační.

Nakladačem jak tužkou po pravítku
reklama