reklama
reklama

Nabídka pozice

Strojník

Malostroje.cz

hledá vhodného kandidáta na pozici:

Strojník / Obsluha půjčovny

Malostroje.cz
Místo pracoviště:
Jihomoravský kraj
Typ smluvního vztahu:
IČO/Živnostenský list
Délka trvání:
Na dobu neurčitou
Požadovaný nástup:
ihned
Požadované vzdělání:
SŠ vzdělání, technický obor nebo vzdělání v oblasti strojírenství výhodou, ŘP sk. B+E (možnost dodělat), strojnický průkaz (možnost dodělat)
Nabízíme:
Práci v rodinné firmě, kompletní zaškolení, možnost osobního růstu, získání školení, flexibilní pracovní dobu (dle sezóny a požadavků zákazníků), práci venku na čerstvém vzduchu, příjemnou práci s lidmi (máme velmi spokojené zákazníky), nadstandardní ohodnocení, různé benefity. Možnost brigády i stálého zaměstnání na pracovní poměr, dohodu nebo ŽL. Více informací vám rádi sdělíme osobně.
Další požadavky:
Spolehlivost, důslednost, bezúhonnost, komunikativnost, selský rozum, chuť pracovat, proaktivní přístup, na věku nezáleží
Plat:
nadstandardní
Další informace:
Jsme půjčovna malých, ale extrémně výkonných strojů. Zaměřujeme se na stroje, které mají velkou průchodnost terénem, projedou třeba brankou, zákazník si je může odvézt s ŘP. sk. B apod. Ke každému stroji pečlivě vybíráme zajímavé a kvalitní příslušenství. Zákazník si tak může půjčit několik strojů v jednom a ušetřit velké množství financí i času. V případě zájmu stroje k zákazníkům dovážíme a/nebo provádíme našimi stroji zemní výkopové práce.
Zaměstnavatel:
Malostroje.cz
Adresa:
Žebětín 1081, Brno-Žebětín, 64100
Kontaktní osoba:
Martin Šteffan
Telefon:
+420 608714219
E-mail:
geokeySPAMFILTER@geokey.cz
Nivelis - 3, 2, 1 START!
reklama