Nabídka pozice

Austrobaumaschinen spol.s.r.o.

hledá vhodného kandidáta na pozici:

Skladník Brno

Místo pracoviště:
Jihomoravský kraj
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva
Délka trvání:
Na dobu neurčitou
Požadovaný nástup:
ihned
Požadované vzdělání:
Požadujeme:
SŠ vzdělání, znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem, práce na PC (Word, Excel, Outlok), řidičský průkaz skupiny B, C, průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku, komunikativnost, časová flexibilita, odpovídající pracovní nasazení, organizační schopnosti, bezúhonnost, spolehlivost
Nabízíme:
Nabízíme:
zaměstnání v zavedené, stabilní a prosperující firmě, podporu zkušeného kolektivu, nadstandardní příjem, služební telefon
Pokud vás tato pracovní pozice oslovila, můžete nás kontaktovat na e-mail obchod@austrobaumaschinen.cz a nezapomeňte přiložit svůj profesní životopis.
Další požadavky:
Náplň práce:
Nákup a prodej náhradních dílů a příslušenství pro stavební stroje, komunikace se zákazníky, komunikace s dodavateli, zpracování poptávek a nabídek, vystavování dodacích listů – podkladů pro fakturaci, koordinace, sledování a kontrolování dodržování termínů dodání, kontrola přijatých faktur za zboží, nákup a vyskladnění prodaných strojů, dokompletace prodaných strojů, vyřizování reklamací, garancí, vkládání firemních informací do účetního programu PREMIER atd.
Plat:
25000
Další informace:
Zaměstnavatel:
Adresa:
Vídeňská 120, Brno, 61900
Kontaktní osoba:
Kopecký Roman
Telefon:
+420 602121514
kopeckySPAMFILTER@austrobaumaschinen.cz