Nabídka pozice

Prodejce

AGRI CS a.s.

hledá vhodného kandidáta na pozici:

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Místo pracoviště:
Praha , Středočeský kraj
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva
Délka trvání:
Na dobu neurčitou
Požadovaný nástup:
ihned
Požadované vzdělání:
• VŠ / SŠ vzdělání – technické, ekonomické, obchodní
Nabízíme:
• prostředí úspěšného a dynamického zaměstnavatele v atraktivním oboru
• spolupráce s inspirativními kolegy, podporujícím managementem
• prostor pro osobní rozvoj a uplatnění potenciálu
• atraktivní mzdové ohodnocení
• osobní automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon a notebook
• stravenky nebo podnikové stravování
• profesní vzdělávání a rozvoj
• možnost účasti na veletrzích a školících programech v Česku i zahraničí
• práce v moderně řízené společnosti, která je jedničkou na trhu, a která reprezentuje značky světové třídy
• další zaměstnanecké benefity formou „kafeterie“
Další požadavky:
• aktivní a charizmatická osobnost se schopností sebemotivace
• prokazatelnou praxi v prodeji výrobků nebo služeb alespoň 3 roky
• praxe v prodeji stavební/manipulační techniky, produktů nebo služeb velkou výhodou
• schopnost úspěšného vedení obchodního jednání i se zástupci velkých společností, vynikající vyjednávací schopnosti
• obchodní uvažování, logické myšlení, dobrý všeobecný přehled
• prokazatelné pracovní výsledky z předchozího zaměstnání
• důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
• ochota učit se novému a dále se vzdělávat
• proaktivní a iniciativní přístup, časová flexibilita
• odolnost vůči stresu, trpělivost a vytrvalost
• schopnost týmové práce
• velmi dobrou znalost práce s MS Office, znalost SAP výhodou
• ŘP sk. B, výhodou C, T, E
• základní znalost anglického jazyka výhodou
Plat:
Další informace:
AGRI CS a.s., součást skupiny AGROTEC GROUP, největšího dodavatele stavební a zemědělské techniky pro Českou a Slovenskou republiku s více jak dvacetiletou zkušeností, nabízí ambiciózním zájemcům příležitost pracovat v dynamickém prostředí významného dodavatele stavebních a manipulačních strojů CASE a ASTRA. Nyní máte možnost chopit se své příležitosti! Poskytneme Vám zaškolení od zkušených zaměstnanců společnosti a budete mít možnost pracovat na dosažení stanovených cílů s podporou profesionálního týmu kolegů. Budete se také dále rozvíjet a růst, absolvujete řadu školení doma i v zahraničí.
Pracovní náplň
Atraktivní role pro výborného obchodníka s analytickým a strategickým způsobem myšlení, s vynikajícími komunikačními dovednostmi, který je schopen spolupráce s kolegy napříč společností (servis, technická podpora, marketing, finance). Regionální obchodní zástupce reportuje vedoucímu prodeje pro ČR.
Úspěšný kandidát se silnou orientací na zákazníka a ambicemi dosahovat stanovených cílů bude odpovídat za prodeje špičkových strojů CASE CONSTRUCTION pro stavebnictví, těžební a zpracovatelský průmysl a komunální správu ve svěřeném regionu. Musí mít touhu dosahovat vynikajících výsledků s cílem maximalizovat růst prodeje a profitability.
Zaměstnavatel:
Adresa:
Hybešova 14, Hustopeče, 69301
Kontaktní osoba:
Zuzana Kosíková
Telefon:
+420519402152
karieraSPAMFILTER@agrotec.cz