Téma: Takeuchi tb125 start

Autor

Zpráva

Slavomir Dig

Slavomir Dig

Členem od: 22.08.2013
Příspěvků: 4

22. srpen 2013 22:14:42

Dobry den, mal by som dotaz ohladne rypadla Takeuchi 125. Je to dovoz a priviezol som ho na pomoc pri stavbe rodinneho domu. Po prichode na Slovensko bager startoval a slapal ako hodinky s tym, ze na zaciatku isiel z neho cierny dym, ktory zmizol po zahriati. Bager vsak coraz horsie startoval a asi po siedmom starte a cca troch hodinach prace nejde nastartovat vobec. Ma doteraz odpracovane sice 4600 hodin co nie je malo ale nie zase prehnane vela.
Skusali sme vycistit resp. vymenit filtre paliva, (boli strasne zanesene a bola tam aj voda) vzduchu, kupil som novu 74Ah baterku a motor stale len toci, nafta ide az do vstrekov a motor ale len neodbafne ani ked som vstrekol sprej do sacieho potrubia. Som uplne v koncoch moze to byt nejaka poistka rele alebo co? Dakujem za Vase rady.


Renda G.

Renda G.
Členem od: 12.02.2010
Příspěvků: 473

23. srpen 2013 09:50:40

skus jestli jde nafta i ze vstřiků a změř tlaky

Lepší malý bagr, než velká lopata
http://www.grulich-rene.cz


Slavomir Dig

Slavomir Dig
Členem od: 22.08.2013
Příspěvků: 4

23. srpen 2013 15:38:04

Prisiel mi pomoct uz treti automechanik a prisli sme okrem ineho na to, ze v starteri je pokazena kotva. Viete mi poradit ci je na Slovensku servis s predajom dielov? Nasiel som nieco v Polsku a Cechach ale neviem ako by to bolo s dorucenim. Dakujem.


Slavomir Dig

Slavomir Dig
Členem od: 22.08.2013
Příspěvků: 4

02. září 2013 21:01:52

Takze zavada odstranena! Okrem zanesenych filtrov, starej baterky bola najvacsou zavadou chyba startera. No a tu si treba dobre vybrat, pretoze cena do toho isteho modelu bagra sa podla ponuk pohybovala od 100 do 1120,-Eur bez DPH! Samozrejme ze prve bola nahrada, nicim sa nelisiaca od originalu ale rozdiel 1000 Eur, to je nieco! Takze zatial je vsetko ok a vacsi servis mozem nechat na zimu.


Přidat příspěvek k tématu