Téma: UNC 060 pojezd

Autor

Zpráva

Jiří Ouhrabka

Jiří  Ouhrabka

Členem od: 02.09.2019
Příspěvků: 2

05. září 2019 21:07:46

Ahoj a dobrý den. Měl bych jeden dotaz. Hledal jsem v nějakém vláknu, ale s podobným problémem jsem se nesetkal. Pořídil jsem si UNC 060. Stroj údajně 10 let teď jen někde stál a podle stavu by se tomu dalo i věřit (hezký udržovaný stav) Má však jeden, pro mě zatím zanedbatelný problém... Ať za studena, nebo když se ohřeje nejede levý pohon na plný výkon... Pravý v plném zařízení má krásný zvuk a jede o poznání lépe a rychleji. Teplota na budíku stoupá na tom levém pomaleji... Nicméně ani jeden se nepřehřívá... Při couvání jedou obě strany stejně dobře. Nemá někdo nápad co by to mohlo být? Mám to 14 dní, teď budu měnit oleje a filtry, ale úplně nevím zda to může mít na tento tip závady vliv... Mám knížku na opravy atd, ale v tom aby se čert vyznal, když tomu nerozumim... Je tam spousta ventilů atd, ale kde začít? Díky za radu, ahoj Jirka

Když jedu, tak jedu.


Franta Pepa

Členem od: 23.12.2017
Příspěvků: 13

21. září 2019 20:34:48

Dobrý den, mám problém s locustem 750. Když na něm mám přidělaný podkop a přejíždím s ním tak má problém vůbec zatočit a dost u toho ta hydraulika kňučí. Několikrát se mi ho podařilo už i zadusit. Zatáčeni bez podkopu s lopatou jde ale úplně plynule. Mohlo by to být pouze velkou váhou podkopu nebo repas hydromotorů?
Předem děkuji za rady.


Přidat příspěvek k tématu